OBI Beroun

Dárkové poukazy

12165486_1037099172987748_1273460597_o.jpg

OBI Beroun

V sobotu 17.10.2015 jsme po nějaké době zopakovali úspěšnou akci v Obi Beroun. Pro naše klienty máme připraveny dárkové poukazy k nákupům v OBI a velmi zajímavou nabídku financování rekonstrukcí.

Akce v Aquaparku Beroun

 

V Berouně se plavalo s Wüstenrotem

 

29. Července 2015 jsme připravili ve spolupráci s Aquaparkem Beroun společnou akci pro všechny sportovce a návštěvníky plaveckého areálu.

 

 Již od rána do areálu směřovaly desítky návštěvníků, zejména rodin s dětmi, kteří se přišli v tento horký den zchladit plaváním a dováděním na vodních atrakcích.

 

 Každého malého návštěvníka jsme přivítali nafukovacími hračkami, které měly u dětí opravdový úspěch a rodičům jsme připravili překvapení ve formě slevy na vstupném.

 

Areál Aquaparku od nás také dostal plovací kruhy, lehátka a míče, které návštěvníkům zůstanou k dispozici i v dalších dnech a rozšíří možnosti zábavy ve vodním světě.

 

Tento červencový den se opravdu povedl. Plavci  si odnesli spoustu zážitků  a spokojeně odcházeli domů.

 

Jsme rádi, že jsme mohli návštěvníkům udělat trochu radost a těšíme se na to, že někteří nám oplatí návštěvu u nás, na naší pobočce,  kde pro ně připravujeme další překvapení.

 

  Jan Slavík, oblastní vedoucí

    

Aquapark Beroun

Dětský den na Křivoklátě

Dětský den 2015

DSC_6096.jpg

Křivoklátské legrácky letos poprvé…

V sobotu 30.Května.2015 se ve sportovním areálu U kolečka přímo pod hradem Křivoklát konal Dětský den, aneb Křivoklátské legrácky s Wüstenrot. Sobotní odpoledne patřilo nejen dětem, ale přišli si na své také dospělí. 

Již od 15 hodin do areálu směřovaly desítky návštěvníků, pro které byl v rámci Dětského dne připravený bohatý program. I když to z počátku vypadalo s počasím všelijak, nakonec se počasí umoudřilo a areál se zalil slunečními paprsky.
Šlo o tradiční dětský den ozvláštněný novými atrakcemi a soutěžemi, které dětem připravili naši kolegové z oblastí Beroun, Rakovník a Kladno pod patronací našeho regionálního ředitele pana Hlavatého a s podporou nájemce sportovního areálu pana Šandy
Každého malého návštěvníka jsme přivítali spoustou nafukovacích balónků, které měly opravdový úspěch.
Děti absolvovaly několik soutěžních disciplín, nejen sportovních ale i výtvarných, některé připravily dětem zase děti, a to děti naší kolegyně Jany z Kladna.
Největším oříškem pro děti byl bezesporu skákací pytel, v této disciplíně jsme si s dětmi zasoutěžili i my a do plnění této disciplíny byla mnohdy zapojená celá rodina. 
Ovšem nejžádanější disciplínou, na kterou se čekala nejdelší fronta, byl zajisté dětský kriket. Z výtvarných disciplín byla novinkou výroba květin a různých předmětů z papírů. Děti si je vlastnoručně vyrobily a dle vlastní fantazie i nazdobily.
Mezi plněním disciplín se návštěvníci mohli klouzat na velké nafukovací skluzavce, skákat na trampolíně a dovádět v nafukovacím hradu. 
Celý areál zněl dětskými písničkami z pohádek, které hrál profesionální diskžokej a bylo vidět, že v rytmu hudby se s dětmi pohupovali i dospěláci.
Každý, kdo splnil náročné úkoly, si mohl se zavázanýma očima strhnout věcnou odměnu ve formě různých hraček, kšiltovek, pastelek a dalších dárečků. 
A protože při sportu pořádně vyhládne, bylo připraveno samozřejmě i občerstvení. Všichni si mohli po náročném plnění disciplín smlsnout na vlastnoručně do křupava opečeném špekáčku a před odpoledním horkem se děti osvěžily i báječnou malinovkou. 
Lákadlem byla i bohatá tombola, do které Wüstenrot daroval hodnotné ceny nejen pro děti, ale i pro jejich rodiče.
V závěru dne, po setmění došlo dokonce i na ohňostroj, a tak kdo vydržel až do konce, mohl se pokochat oblohou plnou nádherných světelných efektů. 
Dětský den se tentokrát opravdu povedl. Děti si odnesly spoustu cen i odměn a spokojeně odcházely domů.

Moc nás potěšilo, že dorazil tak velký počet dětí a jejich spokojenost byla naší odměnou. Když byste se podívali do tváří dětí, které při odchodu držely v rukou čerstvě vyplněný diplom, viděli byste radost, nadšení, spokojenost a únavu. Však to hraní dá také pořádně zabrat.

Za rok na viděnou! Dětský den pro Vás přichystáme i příště.

Pořadatelem dětského dne byl Wüstenrot ve spolupráci se sportovním areálem U kolečka v Křivoklátě. 


Jan Slavík, oblastní vedoucí 

Počasí v Berouně

Počasí Beroun - Slunečno.cz